FAQs Complain Problems

समाचार

Title Post date

श्री वडा कार्यालय सबै 

Tuesday, July 21, 2020 - 10:49

श्री सबै विद्यालय तथा शिक्षकहरु

Sunday, July 19, 2020 - 12:44

आय /व्यय विवरण

Sunday, July 5, 2020 - 17:23

आर्थिक वर्ष २०७७/७८ तानसेन नगरपालिकाको नीति तथा कार्यक्रम र बजेट

Wednesday, June 24, 2020 - 14:45

प्रेस विज्ञप्ति

Thursday, May 28, 2020 - 10:43

शुल्क सम्बन्धमा

Sunday, May 24, 2020 - 11:35

तानसेन नगरबासीहरुमा हार्दिक अपिल

Thursday, May 14, 2020 - 15:43

२५६४ औ बुद्ध जयन्तीको हार्दिक शुभकामना

Thursday, May 7, 2020 - 20:36

श्रमिक दिवस सन् २०२०को हार्दिक शुभकामना

Friday, May 1, 2020 - 14:38

आसय पत्र सम्बन्धि अत्यन्त जरुरि सूचना

Thursday, April 30, 2020 - 21:07

ता.न.पा कोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाम ,नियन्त्रण तथा उपचार कोषको आय /व्यय विवरण

Sunday, April 26, 2020 - 12:50

तानसेन नगरपालिका स्तरीय आधारभूत तह ( कक्षा ८) उतिर्ण परिक्षाको नतिजा ।

Friday, April 24, 2020 - 14:37

श्री वडा कार्यालय सबै

Monday, April 20, 2020 - 16:46

तानसेन नगरबासीमा हार्दिक अनुरोध !!!

Friday, April 10, 2020 - 18:45

सा.नि.सा सम्बन्धि सूचना

Tuesday, April 7, 2020 - 11:29

Pages