FAQs Complain Problems

समाचार

Title Post date

विवरण पेश गर्ने सम्बन्धमा (श्री स्वास्थ्य संस्था सबै तानसेन नगरपालिका )

Thursday, May 16, 2024 - 17:40

लिफ्ट खानेपानीको विधुत महशुल अनुदान सम्बन्धमा (श्री वडा कार्यालय सबै )।

Wednesday, May 15, 2024 - 17:22

तानसेन नगरपालिकाको अनुरोध

Wednesday, May 15, 2024 - 16:34

कार्यक्रम संयोजक (छयरोग मुक्त अभियान ) पदको नतिजा प्रकाशनको सूचना

Thursday, May 9, 2024 - 11:04

कार्यक्रम संयोजक ( क्षयरोग मुक्त अभियान ) पदको संक्षिप्त सूची प्रकाशन सम्बन्धि सूचना

Sunday, May 5, 2024 - 23:07

तानसेन नगरपालिकाको फोहोरमैला सम्बन्धि तालिका

Thursday, May 2, 2024 - 17:10

आ व २०८१/८२ को लागि बजेट सीमा र मार्गदर्शन सम्बन्धमा ( श्री वडा कार्यालय सबै )

Tuesday, April 30, 2024 - 18:16

कार्यालय सहयोगी पदको नतिजा प्रकाशन गरिएको सूचना

Tuesday, April 30, 2024 - 10:52

गरिब घर परिवार पहिचान सवेक्षण २०७७ मा आधारित गरिब घर परिवारको सूची 

Thursday, April 25, 2024 - 12:09

कार्यालय सहयोगीपदको अन्तरवार्ताको मिति समय र स्थान तोकिएको सम्बन्धमा ।

Thursday, April 25, 2024 - 11:47

सुचिकृत हुने सम्बन्धि सुचना

Sunday, April 21, 2024 - 10:37

निर्णय कार्यन्वयन गराउने सम्बन्धि सूचना

Sunday, April 21, 2024 - 10:36

नयाँ वर्ष २०८१ को शुभकामना

Saturday, April 13, 2024 - 07:51

उन्नत धानको बिउ माग गर्ने सूचना

Sunday, April 7, 2024 - 10:34

निर्णय कार्यन्वयन सम्बन्धमा ( श्री सामुदायिक तथा सस्थागत विधालय सबै )

Sunday, March 31, 2024 - 11:03

Pages