FAQs Complain Problems

ग्यालरी

Title Photo Post date

शुभकामना

Tuesday, September 27, 2022 - 09:24

स्वागत कार्यक्रम

Monday, August 29, 2022 - 15:20

कारीतास नेपाल संग कोभिड १९ आपतकालिन प्रतिकार्य तथा पुनलार्भ परियोजना सम्बन्धी समिक्षा गोष्ठी 

Thursday, August 25, 2022 - 14:11

स्थानीय सेवाको लागि सार्वजनिक निजी साझेदारी अन्तर्गत सिद्धार्थ आर्थिक करिडोरको सिकाई गोष्ठी

Tuesday, August 9, 2022 - 16:00

घर नक्सा निर्माण गर्ने बिषयमा अभिमुखीकरण कार्यक्रम

Tuesday, August 9, 2022 - 15:55

तानसेनका ५३ सहकारीलाई सूचना प्रणाली (COPOMIS) तालिम

Friday, July 29, 2022 - 16:02

पुर्ण दृष्टिबिहिन विधार्थीहरुलाई ल्यापटप बितरण

Wednesday, July 13, 2022 - 12:47

कार्यपालिका बैठक पश्च्यात तानसेन नगरपालिकाले पत्रकार भेटघाट गरि नगर प्रवक्ताज्यू मार्फत कार्यपालिका निर्णय सार्वजनिक गर्दै । मिति - २०७९/०३/२३

Friday, July 8, 2022 - 13:21

Foreign, Commonwealth& Development Office(FCDO)को सहयोगमा समुन्नती परियोजना र तानसेन नगरपालिका बीच भएको प्राविधिक सहकार्यको मूल्यांकन कार्यक्रम ।

Friday, July 8, 2022 - 13:14

तानसेन नगरपालिकाको एघारौं नगर सभा दोश्रो बैठक ।

Monday, June 27, 2022 - 13:39

तानसेन नगरपालिकाको एघारौं नगर सभा शुभारम्भ ।

Monday, June 20, 2022 - 13:15

नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुलाई प्रमाणपत्र वितरण एवं शपथ ग्रहण कार्यक्रम

Thursday, May 19, 2022 - 15:15

Memorandum of Understanding between Tansen Municipality and Lumbini Garden Foundation

Friday, April 1, 2022 - 11:05

Greeting from Leshan Municipal People's government,Sichuan Province China.

Monday, January 3, 2022 - 14:11

सहकारी भेला तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम

Friday, December 17, 2021 - 11:41

तानसेन नगरपालिका वडा न ६ स्थित कुन्सरेमा आयोजित जनताको घरमा मेयर कार्यक्रम

Monday, September 6, 2021 - 09:29

तानसेन नगरपालिकाको ४ वर्ष

Wednesday, September 1, 2021 - 09:22

निःशुल्क सेनिटरी प्याड तथा मेरो सिकाई पुस्तिका बितरण कार्यक्रम

Thursday, August 26, 2021 - 09:22

बलियो नेपाल सस्था द्वारा पोषण राहत कार्यक्रम अन्तर्गत ६ महिना देखि २३ महिना सम्मका बालबालिका हरुको लागि ९ लाख बराबरको लिटो र माल्टोजिन तानसेन नगरपालिकालाई हस्तान्तरण कार्यक्रम ।

Friday, August 20, 2021 - 08:56

सार्वजनिक निजि साझेदारी अवधारणामा बजार तथा आवाशिय क्षेत्रको फोहोरमैला व्यवस्थापन आयोजना कार्यान्वयनको सम्झौता पत्र आदानप्रदान कार्यक्रम

Tuesday, August 17, 2021 - 08:56

नवौ नगर सभा

Friday, June 25, 2021 - 11:45

हार्दिक श्रद्धाञ्जली

Tuesday, February 9, 2021 - 11:16

स्वागत एवं बधाई कार्यक्रम

Wednesday, February 3, 2021 - 12:08

तानसेन नगरपालिकाको आठौ नगर सभा

Monday, January 25, 2021 - 13:43

कार्य सम्पादन सम्झौता

Monday, December 7, 2020 - 08:10

तानसेन नगरपालिकाको खानेपानी , सरसफाई तथा स्वच्छता योजना सम्बन्धी मोबाइल एप मार्फत संकलन गरिएका तानसेन नगरपालिकाका वडाहरुमा गरिएको तथ्यांक प्रस्तुतीकरण कार्यक्रम ।

Monday, December 7, 2020 - 07:57

काठमाडौ महानगरपालिकाका नगर प्रमुख विद्यासुन्दर शाक्य, उपप्रमुख हरिप्रभा खडगीसहितको जनप्रतिनिधि साथै कर्मचारीको टोलीलाई स्वागत तथा मायाको चिनो आदानप्रदान कार्यक्रम ।

Monday, December 7, 2020 - 07:54

हार्दिक श्रद्धाञ्जली

Monday, December 7, 2020 - 06:51

तानसेन नगरपालिकाको सातौ नगर सभा

Wednesday, June 24, 2020 - 22:47

कार्य सम्पादन सम्झौता सम्बन्धि तालिम

Monday, February 24, 2020 - 09:39