FAQs Complain Problems

समाचार

Title Post date

तानसेन नगरबासीहरुमा हार्दिक अपिल

Thursday, May 14, 2020 - 15:43

२५६४ औ बुद्ध जयन्तीको हार्दिक शुभकामना

Thursday, May 7, 2020 - 20:36

श्रमिक दिवस सन् २०२०को हार्दिक शुभकामना

Friday, May 1, 2020 - 14:38

आसय पत्र सम्बन्धि अत्यन्त जरुरि सूचना

Thursday, April 30, 2020 - 21:07

ता.न.पा कोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाम ,नियन्त्रण तथा उपचार कोषको आय /व्यय विवरण

Sunday, April 26, 2020 - 12:50

तानसेन नगरपालिका स्तरीय आधारभूत तह ( कक्षा ८) उतिर्ण परिक्षाको नतिजा ।

Friday, April 24, 2020 - 14:37

श्री वडा कार्यालय सबै

Monday, April 20, 2020 - 16:46

तानसेन नगरबासीमा हार्दिक अनुरोध !!!

Friday, April 10, 2020 - 18:45

सा.नि.सा सम्बन्धि सूचना

Tuesday, April 7, 2020 - 11:29

युवा लक्षित कार्यक्रमको लागि आवेदन माग सम्बन्धि सूचना

Friday, March 13, 2020 - 17:45

अन्तिम नतिजा प्रकाशन सम्बन्धि सूचना

Thursday, March 12, 2020 - 20:59

प्रस्ताव आव्हान सम्बन्धि सूचना

Friday, March 6, 2020 - 13:40

हार्दिक श्रद्धाञ्जली

Friday, February 7, 2020 - 13:23

प्रेस विज्ञप्ति

Tuesday, February 4, 2020 - 14:20

नतिजा प्रकाशन गरिएको सूचना !!!

Monday, February 3, 2020 - 22:56

Pages