FAQs Complain Problems

समाचार

Title Post date

२०७५  आश्विन मसान्त सम्मको आम्दानि खर्च सार्वजनिक गरिएको सुचना

Sunday, October 28, 2018 - 13:16

हार्दिक शुभकामना

Sunday, October 14, 2018 - 11:20

नतिजा प्रकाशन सम्बन्धि सुचना

Wednesday, September 26, 2018 - 11:17

सामाजिक सुरक्षा भत्ताको लगत कट्टा गर्ने सम्बन्धि अत्यन्त जरुरी सुचना

Tuesday, September 25, 2018 - 11:01

प्रेस बिज्ञप्ति

Sunday, September 16, 2018 - 17:03

स्वीकृत दरखास्त नामावली प्रकाशन !!!

Thursday, September 6, 2018 - 10:56

परिक्षा मिति तोकिएको सूचना !!!!

Wednesday, September 5, 2018 - 11:24

कार्यबाहक जिम्मेवारी तोकिएको बारे

Tuesday, September 4, 2018 - 14:20

तानसेन नगरपालिकाद्वारा पहिलो सहकारी संस्था दर्ता

Tuesday, August 14, 2018 - 17:22

प्रेस बिज्ञप्ति

Wednesday, August 1, 2018 - 19:51

सूचना !!!

Monday, July 30, 2018 - 14:24

रानीमहल तानसेन नगर सरकारलाई हस्तान्तरण

Friday, July 27, 2018 - 14:47

प्रेस विज्ञप्ति

Wednesday, July 11, 2018 - 17:57

तानसेन नगरपालिकाको तेस्रो नगर सभा

Tuesday, June 26, 2018 - 13:06

 चिनिया भ्रमण टोलीको स्वागत कार्यक्रम सम्पन्न

Thursday, June 21, 2018 - 22:13

Pages